کیسه گونی

فروش عمده انواع گونی پلاستیکی گچ در سمنان

فروش عمده انواع گونی پلاستیکی گچ در سمنان

قیمت انواع گونی گچ در بازار تهران چقدر است؟ انواع گونی پلاستیکی گچ و سیمان در چه مدلهایی تولید می گردد؟ کارخانه‌های گونی بافی در کدام شهرها قرار دارند؟ انواع گونی پلاستیکی در صنعت ساختمان استفاده می شود جهت پوشش نما یا حمل و نقل بسته بندی انواع شن و ماسه و گچ و سیمان در مدل های مختلف و ابعاد متنوع تولید می گردد

انواع گونی پلاستیکی

قیمت انواع گونی گچ در بازار تهران چقدر است؟

انواع گونی پلاستیکی که در صنعت ساختمان کاربرد دارند جهت مصارف مختلف تولید می گردند که عبارتند از:

انواع گونی پلاستیکی که جهت بسته بندی و حمل و نقل و انبار کردن انواع گچ در کارخانه های تولید گچ استفاده می شوند از جنس پلی پروپیلن بوده و در برخی از کارخانه ها از گونی پلاستیکی لمینت نیز استفاده می شود. مهمترین ویژگی گونی پلاستیکی گچ و سیمان آن است که بافت محکم و ریز داشته باشد و در حمل و نقل دچار پارگی نشود و از هدر رفتن پودر گچ و سیمان از لابلای الیاف پلی پروپیلن جلوگیری شود. ارزانترین نوع گونی پلاستیکی ساده در بازار تهران در ابعاد ۴۰ در ۵۵ حداقل با قیمت  کیلویی هزار تومان می باشد

انواع گونی پلاستیکی گچ و سیمان جهت چه مدلهایی تولید می گردد؟

انواع گونی پلاستیکی که در صنعت ساختمان استفاده می شود جهت پوشش نما یا حمل و نقل بسته بندی انواع شن و ماسه و گچ و سیمان در مدل های مختلف و ابعاد متنوع تولید می گردد انواع کیسه گونی پلاستیکی مورد استفاده در صنعت تولید گچ و سیمان جهت حمل و نقل و بسته بندی عبارتند از:

 1. گونی پلاستیکی لمینت
 2. گونی پلاستیکی ساده
 3. گونی پلاستیکی یووی
 4. گونی پلاستیکیad star

انواع گونی پلاستیکی

کارخانه‌های گونی بافی در کدام شهرها قرار دارند؟

با توجه به مصرف گسترده انواع گونی پلاستیکی در صنایع مختلف مانند کشاورزی و ساختمان و دارویی و مواد شیمیایی و پتروشیمی و همچنین استفاده در حمل و نقل و بسته بندی انواع محصولات فله تولید کنندگان متعددی در سالیان اخیر مشغول به فعالیت در این زمینه می باشند و انواع گونی پلاستیکی جهت مصرف در صنایع مختلف با کیفیت های متنوع تولید می نمایند. اولین تولید کننده گونی در ایران پیش از هشتاد سال پیش در شهر رشت افتتاح گردید و انواع گونی جهت بسته بندی و حمل و نقل برنج تولید نمود. هم اکنون در شهرهای زیر کارخانجات گونی بافی فعال هستند که عبارتند از :

 • شیراز
 • اصفهان
 • رشت
 • تهران
 • کرج
 • تبریز
 • یزد
 • مشهد

انواع گونی پلاستیکی

جهت خرید عمده اواع کیسه گونی پلاستیکی گچ در اصفهان و بندرعباس و کرج چکار کنیم؟

جهت خرید عمده انواع کیسه گونی پلاستیکی گچ در شهرهای اصفهان و بنذرعباس و کرج می توانید به بازار گونی فروش ها در این شهرها مراجعه نمایید و یا بصورت مستقیم به دفاتر فروش کارخانجات گونی بافی در این شهر ها مراجعه  نمایید و با قیمت ارزان و مستقیم به کارخانه سفارش دهید. جهت استعلام قیمت انواع کیسه گونی پلاستیکی در شهر های مختلف می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس بگیرید و از نحوه خرید و ثبت سفارش اطلاع حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس دیواندری
راه های ارتباطی:
شماره تماس و واتساپ : 09128937791
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: avid@
اینستاگرام: avid@
آدرس سایت: www.avid.ir
پست الکترونیکی: avid@gmail.com
آدرس دفتر مرکزی : تهران‏ میدان هروی پ 159
کارگاه و انبار : تهران ، ورامین

مطلب پیشنهادی

تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد

تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد با قیمت ارزان

تولید کننده گونی پلاستیکی در یزد با قیمت ارزان قیمت درب کارخانه تولید کننده گونی …

کیسه گونی