مجموعه گونی باف شما را به خرید بهترین محصولات انواع گونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”

خرید مستقیم از تولید کننده کیسه جامبو در اراک

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید مستقیم از تولید کننده کیسه جامبو در اراکانواع کیسه جامبو چگونه تولید میشود؟فروش عمده توسط تولید کننده کیسه جامبو در تهران و یزد و تبریز با چه قیمتی انجام می شود؟آیا خرید مستقیم از تولید کننده کیسه جامبو در اراک امکان پذیر است؟عوامل موثر در قیمت کیسه جامبو چیست ؟
تولید کننده کیسه جامبو

خرید مستقیم از تولید کننده کیسه جامبو در اراک

انواع کیسه جامبو چگونه تولید میشود ؟ فروش عمده توسط تولید کننده کیسه جامبو در تهران و یزد و تبریز با چه قیمتی انجام می شود؟  آیا خرید مستقیم از تولید کننده کیسه جامبو در اراک امکان پذیر است؟ عوامل موثر در قیمت کیسه جامبو چیست؟

با توجه به استفاده روز افزون از انواع کیسه جامبو بگ در حمل و نقل انواع محصولات فله و پودری بسیاری از کارخانه های تولید کننده کیسه جامبو بازار خوبی دارند. اراک یکی از شهرهای صنعتی از مصرف کنندگان اصلی انواع کیسه جامبوبگ در حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن انواع محصولات صنعتی و کشاورزی می باشد. به همین خاطر چند کارگاه تولید کننده کیسه جامبو مشغول به فعالیت می باشند و برخی از محصولات آنان به کشورهای همسایه نیز صادر میگردد.

تولید کننده کیسه جامبو

انواع کیسه جامبو چگونه تولید میشود؟

ماده اصلی اولیه جهت تولید انواع کیسه جامبو الیاف پلی پروپیلن می باشد که با استفاده از گرانول پلی پروپیلن تولید می شود. مراحل تولید کیسه جامبوبگ به شرح زیر می باشد:

ریسندگی: گرانول پلی پروپیلن به همراه نرم کننده دست سایر مواد شیمیایی دیگر درون اکسترودر ریخته شده و ذوب میگردد. پس از ذوب شدن و انجام فرایند شیمیایی از دوش انتهایی اکسترودر خارج شده و به صورت رشته های ۶۴ تایی از درون محفظه آب سرد عبور داده میشود. سپس بر روی قرقره یا بوبین پیچیده می شود و آماده ارسال به بخش بافندگی می گردد.

بافندگی: دستگاههای بافت انواع پارچه گونی به سه صورت بافت پارچه از الیاف پلی پروپیلن را انجام می دهند که عبارتند از:

 • حلقوی تاری
 • حلقوی پودی
 • تاری و پودی

با توجه به نوع پارچه پلی پروپیلن مورد استفاده از هر کدام از روش های فوق استفاده می گردد. بافت پارچه از الیاف پلی پروپیلن به صورت حلقوی یا رول گونی می باشد.

دوخت و برش: پارچه بافته شده از پلی پروپیلن با توجه به نوع محصول کیسه یا رول گونی در ابعاد مختلف برش داده می شود و انتهای آن صورت های زیر دوخته می شود:

 • ساده
 • دولایه
 • سه لایه

چاپ و بسته بندی: پس از برش دختر کیسه گونی کار چاپ بر روی انجام شده نام برند و مشخصات محصول با توجه به سفارش مشتری بر روی انواع کیسه گونی پلاستیکی چاپ می‌شود. در دسته های ۵۰۰ تایی بسته بندی و عدل بندی می گردد .

دوخت کیسه و تسمه: مرحله آخر در تولید انواع کیسه جامبو دوخت تسمه به صورت ۴ تایی یا ۸ تایی بر روی کیسه جامبو می باشد.

تولید کننده کیسه جامبو

فروش عمده توسط تولید کننده کیسه جامبو در تهران و یزد و تبریز با چه قیمتی انجام می شود؟

قیمت انواع کیسه جامبو در شهر های مختلف متفاوت می باشد. چرا که هزینه تولید و قیمت تمام شده متفاوت می باشد. قیمت فروش تولید کننده کیسه جامبو در شهرهایی که کارخانجات تولید کننده کیسه جامبو وجود دارد ارزان تر از بقیه شهرها می باشد. مثلاً قیمت انواع کیسه جامبو توسط تولید کننده کیسه جامبو در شهر یزد رشت و تهران کرج و تبریز تولید می شود ارزانتر از شهرهای دیگر می باشد.  اما با توجه به هزینه حمل و نقل و کرایه و قیمت مواد اولیه ،قیمت فروش نهایی در کارخانه جات تولید کننده کیسه جامبو در یزد و تهران و تبریز متفاوت است. به عنوان مثال قیمت عمده کیسه جامبو بگ درب کارخانه تولید کننده کیسه جامبو در تهران حداقل ۸۰۰۰ تومان می باشد. در صورتی که قیمت عمده همین مدل کیسه جامبو توسط تولید کننده کیسه جامبو در تبریز با قیمت ۸۷۰۰ تومان به فروش می رسد.  قیمت عمده کیسه جامبو در یزد توسط تولید کننده کیسه جامبو حداقل ۹,۰۰۰ تومان می باشد.

تولید کننده کیسه جامبو

آیا خرید مستقیم از تولید کننده کیسه جامبو در اراک امکان پذیر است؟

اراک یکی از شهرهای صنعتی از مصرف کنندگان اصلی انواع کیسه جامبوبگ در حمل و نقل و بسته بندی و انبار کردن انواع محصولات صنعتی و کشاورزی می باشد. به همین خاطر چند کارگاه تولید کننده کیسه جامبو مشغول به فعالیت می باشند و برخی از محصولات آنان به کشورهای همسایه نیز صادر میگردد. شما عزیزان می توانید جهت خرید و سفارش انواع کیسه جامبو کارگاه های تولید کننده کیسه جامبو در اراک مراجعه نموده و با قیمت ارزان خرید کنید. جهت خرید عمده انواع کیسه جامبو در اراک و یزد و اصفهان و تبریز می توانید با مشاورین فروش این مجموعه تماس گرفته و  نسبت به خرید عمده انواع کیسه جامبو اقدام نمایید.

 

عوامل موثر در قیمت کیسه جامبو چیست ؟

مهمترین عامل در تعیین قیمت انواع کیسه جامبو توسط کارخانجات تولید کننده کیسه جامبو تولید می شود قیمت پلی پروپیلن می باشد که با توجه به قیمت جهانی و در بورس تعیین می گردد. دومین عامل در تعیین قیمت تمام شده تولید کیسه جامبو ضخامت یا دنیر نخ مورد استفاده می باشد. چرا که پارچه پلی پروپیلن جهت تولید کیسه جامبو بسیاری از ضخیم تر از انواع گونی پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن می باشد. عوامل دیگر موثر قیمت انواع کیسه جامبو عبارت اند از:

 1. ابعاد مختلف کفه‌های جامبوبگ
 2. ارتفاع و تعداد تسمه‌ها و طول تسمه‌های کیسه جامبو
 3. نوع و دنیر نخ مورد استفاده برای دوخت کیسه جامبو
 4. مدل دوخت بدنه‌های جامبوبگ به همدیگر
 5. جنس پارچه‌های کیسه جامبو

تولید کننده کیسه جامبو

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام مدیریت

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

مجموعه گونی باف شما را به خرید بهترین محصولات انواع گونی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.